O nas

Kilka lat temu przeżyliśmy wspaniałe warsztaty pisania ikon prowadzone przez naszą znajomą Kasię. Był to czas formowania wewnętrznego i spełnienie pragnień, które nosiliśmy w sobie bardzo długo. Pisanie ikon stało się dla nas modlitwą i kontemplacją Słowa Bożego.

Z czasem spróbowaliśmy w naszej rodzinnej małej stolarni samodzielnie wykonać deskę pokonując napotkane trudności. Następnym krokiem było wykonanie całego podobrazia. Od kilku lat przygotowujemy nasze podobrazia dla klientów z całej Polski. Nasze deski docierają do każdego zakamarka naszego kraju ale też pojechały już do wielu krajów europejskich, Kazachstanu, Stanów Zjednoczonych i Australii.

Pisząc ikony na zamówienie zawsze modlimy się w intencji tych, którym mają być one ofiarowane. Z zamiłowania do stolarstwa oraz do wspólnej modlitwy zaprojektowaliśmy i wykonujemy też klęczniki małżeńskie. Chcielibyśmy tymi dobrami podzielić się z Wami.

Nie jesteśmy fabryką, nasze produkty wykonujemy ręcznie i każdy ma swój niepowtarzalny charakter. Wykonane są  profesjonalnie, z wieloletnim doświadczeniem i ogromnym zaangażowaniem ale też każdy jest indywidualny i nad każdym pochylamy się osobiście zanim trafi w Wasze ręce 🙂 Cieszymy się z zadowolenia naszych klientów i cenimy sobie zawsze gdy wracają do nas. Wasze zadowolenie jest naszą największą motywacją.

Asia i Maciek

 


Nasze podbrazia trafiły już do wielu miejsc w Polsce i za granicą:

7 komentarzy do “O nas

 1. Jestem pełna uznania dla waszej pracy. Modlitwa sprawia, że Wasze deski do Ikon staną się oknami do patrzenia w niebo. Życzę wiele radości i Bożej Miłości

 2. Bardzo dziękuję za świetnie wykonane deski do ikon. Na pewno będę wracać.

 3. Deski zamówiłam kolejny razi z pewnością nie ostatni.Nigdzie nie spotkałam lepszych, l
  ładniejszych, bardziej dopieszczonych i przemodlonych.
  To prawdziwa radość na czekająca pracę i dane odczucie modlitewnego zaopiekowania przez Was, gdy siadam nad pustą jeszcze, białą deską z Państwa stolarni.
  Bardzo dziękuję, za deski,które dane mi było otrzymać do tej pory.
  Niech Pan Bóg błogosławi w pracy
  A osobom, które szukaja dobrej stolarni, gorąco polecam ikonowedeski.

 4. Dziękuję za świetnie wykonane podobrazia! I za bardzo miłą i wyrozumiałą obsługę transakcji:)
  Niech Pan Bóg błogosławi Wam zawsze i wszędzie. Polecam wszystkim ikonopisarzom!!!!!!

 5. Dziękuję.
  Właśnie dostałem zamówioną deskę do pisania Ikon. Pisanie na tak ślicznie wykonanej desce to czysta przyjemność. 🙂
  Polecam wszystkim Waszą pracownię , ja również będę zamawiał kolejne deski.
  Niech Pan Bóg Wam błogosławi.

 6. Bardzo dziękuję za miłą obsługę i kolejne piękne podobrazie. W każdym detalu widać włożone serce, wytrwałą, omodloną pracę.
  Cieszę się, że jesteście i że dzięki Wam mogą powstawać piękne dzieła, ubogacające Kościół.
  Bóg zapłać!

 7. Bardzo dziękuję za piękne deski .Już się cieszę na pisanie ikon na nich. Dziekuje za modlitwę w trakcie przygotowania i gruntowania desek.Pozdrawiam serdecznie:)

Możliwość komentowania została wyłączona.